twitter/ManUtd

Fabrizio Romano: Harry Maguire rozważy wypożyczenie w ostatnich dniach okna

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Harry Maguire zdecydowany jest na zmianę barw jeszcze w tym oknie i rozważy oferty wypożyczenia, informuje Fabrizio Romano. Zainteresowanie zawodnikiem nadal wykazuje klub z Premier League – West Ham United.

Kilka tygodni temu zawarto porozumienie transferowe między Manchesterem United a West Hamem United w sprawie transferu definitywnego Harry’ego Maguire’a. Ostatecznie temat jednak upadł, a defensor pozostał na Old Trafford.

„Czerwone Diabły” starały się od razu znaleźć następstwo Anglika, lecz zmieniające się priorytety kadrowe nieco zakłóciły poszukiwania środkowego defensora. Sporną kwestią było jeszcze wynagrodzenie Maguire’a, który musiałby liczyć się z wielką obniżką gaży w Londynie.

Zdaniem Fabrizio Romano West Ham United wkrótce może wrócić do rozmów z Manchesterem United. Londyński klub nadal jest zainteresowany usługami Harry’ego Maguire’a, lecz nie zamierza ściągać go w ramach transferu definitywnego. Klub z Londynu chce wypożyczyć reprezentanta Anglii.

Sam Maguire również ma być teraz skłonny na wypożyczenie, gdyż w ostatnich dniach okna transferowego zamierza zmienić barwy klubowe. Największą przeszkodą przy realizacji wypożyczenia może być Manchester United. Klub prowadzony przez Erika ten Haga wolałby sprzedać od razu 30-latka i poszukać stałego zastępstwa.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze