Premier League

Podsumowanie 3. kolejki w Fantasy Premier League. Zawodnicy Chelsea bohaterami

, Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

 

W niedzielę zakończyła się trzecia, pełna emocji kolejka w Fantasy Premier League. Wielu menedżerów może być zadowolonych ze swoich wyników, niektórzy jednak nie będą tacy szczęśliwi. Komu zatem poszło najlepiej? Poniżej przedstawimy menedżerów, którzy zdobyli najwyższy wynik punktowy w naszej lidze, w której mamy już 941 osób.

Dołącz do ligi ManUtd.pl w Fantasy Premier League:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/66k937

W trzeciej kolejce najwyższy wynik uzyskała drużyna C.F. Bandeja Tychy, prowadzona przez Mateusza Zytkę. Zanotował on aż 90 punktów (ogólna średnia wyniosła 44), w czym pomogły nowe transfery w drużynie Mateusza. Sprzedał on kontuzjowanych Luke’a Shaw i Carney’a Chukwuemekę na dwóch zawodników Chelsea: Malo Gusto i Raheema Sterlinga, którzy zdobyli odpowiednio po 14 i 19 punktów, co daje imponujący zysk aż 33 punktów na dwóch transferach. Zwroty punktowe dali również m.in Bruno Fernandes (12 pkt), Destiny Udogie (12 pkt) i Bukayo Saka (8 pkt).

Drugi najlepszy wynik tygodnia należy do drużyny PSK Tema (menedżer Damian Noga) z 83 punktami. Pomógł w tym głównie Matty Cash (17 pkt!) oraz Bruno Fernandes i Destiny Udogie (po 12 pkt). Tego drugiego Damian kupił przed tą kolejką, co okazało się trafnym wyborem.

Trzecie miejsce zajęła drużyna KoolKoopers (menedżer Sam Pit) z wynikiem 81 punktów. Menedżer może się pochwalić dobrym wyborem kapitana, jakim był Bruno Fernandes (2x 12 pkt). Przed kolejką zakupił także Raheema Sterlinga (19 pkt), co dało duże wzrosty w ogólnym rankingu.

Składy poszczególnych drużyn można znaleźć poniżej:
C.F. Bandeja Tychy (90 pkt)
PSK Tema (83 pkt)
KoolKoopers (81 pkt)

Kto okazał się najlepszym wyborem na 3. kolejkę?

Najwięcej punktów zanotował polecany przez nas w zapowiedzi kolejki Raheem Sterling (19 pkt za dwa golę, asystę i 3 bonusy). Ktokolwiek miał go w swojej drużynie, będzie się cieszył dużym wzrostem rankingowym – Anglika posiada bowiem zaledwie 7% menedżerów.

“Jedenastkę kolejki” podbiła też Aston Villa, która pokonała Burnley 1:3 – znalazł się w niej Matty Cash (17 punktów za dwie bramki i trzy punkty bonusu) i Moussa Diaby (12 pkt – gol, asysta, oraz dwa punkty bonusowe).

Na wyróżnienie zasłużył Darwin Nunez – mimo 13 minut na boisku zdążył dać Liverpoolowi zwycięstwo dwoma golami, za które otrzymał trzy bonusy. Jeśli Jurgen Klopp zacznie dawać mu więcej minut, Urugwajczyk może stać się dobrą opcją dla menedżerów.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze