Twitter/@cucurella3

David Ornstein: Manchester United złożył ofertę za Marca Cucurellę

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United złożył ofertę wypożyczenia za lewego defensora Chelsea Marca Cucurellę, informuje The Athletic. Kluby negocjują aktualnie warunki potencjalnej umowy.

25-latek stał się jednym z celów transferowych Manchesteru United po tym, jak Luke Shaw nabawił się poważnej kontuzji mięśniowej. Najpewniej reprezentant Anglii będzie niedostępny przez kilka najbliższych tygodni.

Oprócz gracza Chelsea na liście Erika ten Haga jest jeszcze kilku innych lewych defensorów. Holender zmuszony jest do łatania kadry na kilka dni przed końcem okna.

Jak wyżej wspomniano, Shaw pozostaje niedostępny, podobnie jest w przypadku Tyrella Malacii, który kontuzji nabawił się na początku przygotowań do sezonu. Z lewych defensorów zdrowy jest tylko Alvaro Fernandez, który zdaniem mediów może odejść na wypożyczenie.

”Czerwone Diabły” nie zwlekają i rozpoczęły negocjacje z Chelsea w sprawie Marca Cucurelli, informuje David Ornstein z The Athletic. Klub z Old Trafford chce wypożyczyć byłego gracza Getafe oraz Brigthon.

Wcześniej dziennikarze donosili o tym, że decyzja o sprowadzeniu Hiszpana związana jest ze skautingiem Ten Haga z czasów prowadzenia Ajaxu. Na chwilę obecną Manchester United i Chelsea rozmawiają o warunkach umowy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze