manutd.com

Lista kontuzjowanych w Manchesterze United wydłuża się. Raphael Varane z urazem

, Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Sytuacja kadrowa w Manchesterze United zaczyna się pogarszać. Do listy kontuzjowanych dołączył bowiem Raphael Varane. Media podają, że Francuz nie będzie do dyspozycji menedżera Erika ten Haga przez dłuższy czas.

Raphael Varane został zmieniony w przerwie wygranego 3:2 meczu przeciwko Nottingham Forest. Już wtedy były podejrzenia, że może być on kontuzjowany, a teraz ten czarny scenariusz się potwierdza.

Jak informuje Kaveh Solhekol ze Sky Sports, były obrońca Realu Madryt może pauzować z powodu kontuzji nawet przez sześć tygodni. Dodał on również, że Manchester United po kontuzji Varane’a zdecydował się zatrzymać w klubie Harry’ego Maguire’a, pomimo zainteresowania z innych klubów.

– Jeśli chodzi o niego, to Harry nie pójdzie do West Hamu – przyznaje dziennikarz Sky Sports. – Jednym z powodów takiej decyzji jest kontuzja Raphaela Varane’a. Może on potencjalnie wypaść nawet na sześć tygodni, co wyjaśniałoby dlaczego Manchester United nie pozwoli Anglikowi opuścić klubu nawet na wypożyczeniu.

Preferowanym obrońcą do gry w podstawowym składzie jest jednak na tym moment Victor Lindelof. To właśnie Szwed zastąpił kontuzjowanego Francuza w sobotniej potyczce na Old Trafford, notując przy tym bardzo solidny występ.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze