goal.com

David Ornstein: Man Utd ruszył po Sofyana Amrabata

, Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United pracuje nad transferem Sofyana Amrabta z Fiorentiny – podaje David Ornstein, czyli jedno z najwiarygodniejszych źródeł w Wielkiej Brytanii.

Okno transferowe zamyka się już w tym tygodniu. W ostatnich dniach „Czerwone Diabły” próbują wzmocnić pozycję lewego obrońcy oraz pomocnika. Najpewniejszym kandydatem do drugiej linii jest Sofyan Amrabat, o którym mówi się mniej więcej od początku okna transferowego.

Klub z Old Trafford robi wszystko, by sprowadzić Marokańczyka na zasadzie rocznego wypożyczenia. Sam piłkarz wolałby transfer definitywny, ale szyki Manchesterowi United krzyżuje Finansowe Fair Play.

Amrabatowi pozostał rok do końca kontraktu z Fiorentiną. Klub z Serie A posiada możliwość przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy.

Na liście życzeń pomocników znajdują się też inni gracze. Wśród nich jest Ryan Gravenberch z Bayernu Monachium, ale „Czerwone Diabły” w tej sprawie nie poczyniły żadnych postępów.

Manchester United w pełni koncentruje się na gwieździe reprezentacji Maroka. Dodatkowo klub z Old Trafford jest bliski definitywnej sprzedaży Deana Hendersona i rozmawia z Chelsea na temat wypożyczenia Marca Cucurelli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze