ajax.nl

Manchester United wciąż poszukuje lewego obrońcy. Kolejny zawodnik na celowniku

, Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United za wszelką cenę stara się znaleźć lewego obrońcę, po tym jak kontuzji doznali Luke Shaw oraz Tyrell Malacia. Choć z doniesień mediów wynika, że najbliżej klubu z Old Trafford jest Marc Cucurella, to na giełdzie nazwisk pojawił się jeszcze jeden piłkarz.

„Czerwone Diabły” w ostatnich dniach okienka transferowego pilnie poszukują lewego obrońcy. Choć przed sezonem ta pozycja wydawała się dobrze obsadzona, to ostatecznie w spotkaniu przeciw Nottingham Forest trzeba było wystawić na niej nominalnego prawego defensora – Diogo Dalota. To wszystko przez urazy Tyrella Malaci oraz Luke’a Shawa, którzy przez jakiś czas nie będą do dyspozycji Erika ten Haga.

Te dwie kontuzje sprawiły, że Manchester United wybrał się na poszukiwania wzmocnień na tę pozycję. W mediach pojawiały się takie nazwiska jak: Marcos Alonso czy Sergio Reguilon. Jednak najbliżej przenosin na Old Trafford wydaje się Marc Cucurella.

Wedle doniesień Fabrizio Romano oraz argentyńskiego dziennikarza Gastóna Edula, w kręgu zainteresowań Manchesteru United miał pojawić się również Nicolas Tagliafico, który obecnie reprezentuje barwy Olympique Lyon. W grę wchodzi jedynie transfer gotówkowy, ponieważ francuski zespół nie wypuści tak ważnego gracza na wypożyczenie.

Tagliafico rozpoczął ten sezon jako podstawowy zawodnik Olympique Lyon. Rozegrał do tej pory wszystkie trzy mecze, w każdym wychodząc w podstawowej jedenastce. Udało mu się nawet raz trafić do siatki rywali.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze