Getty Images

Media: Teden Mengi dołączy do Luton Town

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

„Daily Mail” donosi, że jeden z defensorów Manchesteru United wkrótce może opuścić klub. Mowa o Tedenie Mengim, którego kariera od dłuższego czasu stoi w miejscu. Defensora na zasadzie transferu definitywnego chce ściągnąć Luton Town. Doniesienia potwierdził Fabrizio Romano.

21-latek wyceniony został przez portal transfermarkt.com na dwa miliony euro. Podczas swojej seniorskiej kariery zaliczył on dwa wypożyczenia (do Derby County i Birmingham City), lecz jego liczne urazy oraz problemy z utrzymaniem formy uniemożliwiły mu przebicie się do pierwszego zespołu Manchesteru United.

Najpewniej kariera defensora, który w wielu zespołach młodzieżowych Manchesteru United pełnił funkcję kapitana, dobiega końca. Powodem tego ma być zainteresowanie ze strony beniaminka Premier League – Luton Town, który chce ściągnąć 21-latka na mocy transferu definitywnego, informuje „Daily Mail”.

Kwestie kontraktowe nie mają stanowić problemu dla angielskiego zespołu. Sam zawodnik ma być bardzo zainteresowanym transferem i najpewniej do finalizacji dojdzie jeszcze na dniach przed końcem letniego okna transferowego.

Informacje „Daily Mail” potwierdził Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz dodał, że środkowy obrońca ma udać się do Luton na testy medyczne przed finalizacją.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze