manutd.com

Oficjalnie: Raphael Varane nie zagra z Arsenalem

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United za pomocą oficjalnych kanałów poinformował, że środkowy obrońca Raphael Varane nie zagra w najbliższym ligowym spotkaniu. Zawodnik ze względu na kontuzję nie pomoże swoim kompanom w starciu z Arsenalem.

Niestety sprawdziły się ostatnie negatywne doniesienia mediów w sprawie stanu zdrowia Raphaela Varane’a. Francuz w wygranym 3:2 spotkaniu z Nottingham Forest nabawił się kontuzji, która uniemożliwia mu grę przynajmniej w nadchodzącym spotkaniu z Arsenalem.

Na chwilę obecną klub twierdzi, że zawodnik nie powinien pauzować dłużej niż kilka tygodni. Tak, jak wspomniano wyżej, nie zagra na pewno z Arsenalem (3 września), lecz pod znakiem zapytania stoją również jego występy z Brighton i pierwszym mecz w Lidze Mistrzów.

Po spotkaniu wyjazdowym z “The Gunners” czeka nas kilkunastodniowa przerwa w rozgrywkach klubowych ze względu na spotkania reprezentacji. Do klubowych rozgrywek podopieczni Erika ten Haga wrócą w starciu z “Mewami” – 16 września.

Ten Hag ws. duetu z Lisandro Martinezem będzie musiał postawić na kogoś z dwójki Harry Maguire – Victor Lindelof. Szwed zastąpił kontuzjowanego Varane’a w starciu z Nottingham Forest i zagrał solidnie. Tymczasem Maguire dalej łączony jest z odejściem z klubu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze