The Peoples Person

The Athletic: Fiorentina odrzuciła ofertę Manchesteru United za Sofyana Amrabata

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Portal The Athletic donosi, że pierwsza oferta wypożyczenia Sofyana Amrabata do Manchesteru United została odrzucona przez Fiorentinę. Negocjacje w sprawie pomocnika nie upadły i kluby nadal rozmawiają o szczegółach umowy.

Dzisiaj David Ornstein z The Athletic informował, że „Czerwone Diabły” rozpoczęły negocjacje transferowe z włoską Fiorentiną. Klub z Old Trafford jest bardzo zainteresowany pozyskaniem Sofyana Amrabata w ostatnich dniach okna transferowego.

Następnie Dan Sheldon ujawnił, że Manchester United złożył ofertę wypożyczenia za reprezentanta Maroka. Angielski zespół miał zaproponować 2 mln funtów, które zostałyby przelane w dwóch ratach. Fiorentina miała odrzucić ofertę.

Rozmowy pomiędzy zaangażowanymi stronami mają trwać, lecz Fiorentina nie chce rozwiązań tymczasowych. Przypomnijmy, że kontrakt Marokańczyka wygasa z końcem sezonu 2023/24, więc od stycznia może on już rozmawiać z zainteresowanymi podmiotami w sprawie wolnego transferu.

Włoski klub ma zgodzić się na wypożyczenie swojego podopiecznego, jeśli Manchester United złoży lepszą ofertę. Obecny zespół Marokańczyka preferuje również uwzględnienie klauzuli obowiązku wykupu po sezonie. Amrabata wyceniono na 35 mln euro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze