Twitter/ManUtd

The Athletic: Galatasaray poważnie zainteresowane sprowadzeniem Donny’ego van de Beeka

j.kurek Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Nic nie wskazuje na to, że Donny van de Beek będzie w tym sezonie kluczową postacią Manchesteru United. Holender nie załapał się do kadry meczowej w żadnym z dwóch pierwszych spotkań tego sezonu i być może odejdzie z klubu. Według doniesień “The Athletic” najbliżej sprowadzenia pomocnika jest turecki Galatasaray.

Donny van de Beek odkąd trafił na Old Trafford, wystąpił w zaledwie 60 spotkaniach, w których dwa razy wpisywał się na listę strzelców i dwa razy asystował. Wydawało się, że przełomem w jego karierze w Manchesterze United może być przyjście do klubu Erika ten Haga, lecz nic takiego nie miało miejsca, a Holender trapiony przez kontuzje jest cieniem samego siebie z czasów gry w Ajaksie.

Pomocnik najprawdopodobniej nie dostanie w tym sezonie zbyt wielu szans na grę, więc szuka sobie nowego pracodawcy. Według francuskich mediów Manchester United miał zaakceptować ofertę wypożyczenia Holendra przez Lorient. Jednak The Athletic jest zdania, że na bardziej zaawansowanym etapie rozmów na temat ewentualnego transferu jest tureckie Galatasaray.

Dziennikarze podkreślają również, że zainteresowanie Realu Sociedad, który przez jakiś czas był liderem w wyścigu po podpis Van de Beeka, osłabło.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze