manutd.com

The Athletic: Sevilla i Everton zainteresowane wypożyczeniem Hannibala

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Hannibal nie znalazł się w kadrze meczowej w żadnym z trzech pierwszych spotkań nowego sezonu. Istnieje zatem prawdopodobieństwo, że uda się on jeszcze przed zamknięciem okna transferowego na wypożyczenie. Według doniesień The Athletic zainteresowanie usługami 20-latka wyrażają Sevilla i Everton.

Hannibal ma zaledwie trzy rozegrane spotkania w dorosłej drużynie Manchesteru United. Tunezyjczyk dał się jednak poznać z dobrej strony w zeszłym sezonie, kiedy przebywał na wypożyczeniu w Birmingham City. W drużynie z Championship wywalczył sobie miejsce w składzie i rozegrał 41 spotkań, strzelając w nich jednego gola i notując trzy asysty. Był także regularnie powoływany do reprezentacji.

W okresie przygotowawczym już można było dojść do wniosku, że Erik ten Hag nie będzie stawiał na Hannibala regularnie. Potwierdzeniem tego był fakt, że nie znalazł się on w kadrze meczowej w żadnym z trzech pierwszych spotkań nowego sezonu.

Nie może więc dziwić, że jeszcze przed zakończeniem okna transferowego Hannibal może udać się na wypożyczenie. Według dziennikarzy The Athletic dwa zespoły są zainteresowane sprowadzeniem Tunezyjczyka, a mianowicie Everton oraz Sevilla.

Okno transferowe w Anglii zamyka się 1 września o północy czasu polskiego, więc nie pozostało już wiele czasu na dopięcie szczegółów wszystkich transakcji.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze