fcbayern.com

David Ornstein: Liverpool rozpoczął negocjacje ws. transferu Ryana Gravenbercha

, Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Jak wynika z informacji pozyskanych przez Davida Ornsteina, dziennikarza The Athletic, Liverpool rozpoczął negocjację z Bayernem Monachium w sprawie pozyskania Ryana Gravenbercha. Wcześniej media podawały, że pomocnikiem zainteresowany jest również Manchester United.

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o zainteresowaniu Manchesteru United Ryanem Gravenberchem, lecz wydaje się, że klub z Old Trafford skupia się przede wszystkim na sprowadzeniu Sofyana Amrabata. Podobno sam zawodnik Bayernu Monachium wolałby przenieść się do Liverpoolu, który rozpoczął już negocjacje w sprawie ewentualnej kwoty wykupu pomocnika.

Liverpool na razie prowadzi wstępne negocjacje, które mają doprowadzić do wysłania oficjalnej oferty za Ryana Gravenbercha. Bayern jest skłonny jej wysłuchać, lecz potencjalna sprzedaż ma być uzależniona od tego czy Bawarczycy będą w stanie sprowadzić jego następcę.

Gravenberch dołączył do Bayernu Monachium zaledwie rok temu, ale już chciałby zmienić swoje otoczenie w poszukiwaniu regularnej gry. Holender w obecnych rozgrywkach zaliczył jeden epizodyczny występ, a w poprzedniej kampanii na boisku meldował się 33 razy, lecz przełożyło się to na jedynie 937 minut.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze