foto: tottenhamhotspur.com

David Ornstein: Manchester United poważnie rozważa wypożyczenie Sergio Reguilona

, j.kurek Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według informacji Davida Ornsteina Manchester United poważnie rozważa wypożyczenie Sergio Reguilona. Dziennikarz przekonuje, że temat Cucurelli nie jest jeszcze zamknięty, lecz mocno skomplikował się przez wczorajszy występ Hiszpana.

Przed sezonem wydawało się, że na Old Trafford pozycja lewego obrońcy jest solidnie zabezpieczona – bardzo dobry Luke Shaw mający za zmiennika solidnego Tyrella Malacię, dawali kibicom poczucie spokoju. Jednak w obliczu kontuzji obu tych zawodników Manchester United w ostatnich dniach okna transferowego rozpaczliwie szuka wzmocnień.

Manchester United złożył Chelsea propozycję wypożyczenia Marka Cucurelli. “The Blues” mieli podjąć nawet rozmowy w tej sprawie, lecz sytuacja mocno skomplikowała się przez występ obrońcy w spotkaniu EFL Cup przeciwko Wimbledonowi. “Czerwone Diabły” chciałyby wypożyczyć Hiszpana jedynie na pół roku i jeśli wróciłby on w styczniu do klubu, to nie mógłby już odejść, a następnie grać w trzecim zespole w jednym sezonie.

To sprawia, że według Davida Ornsteina Manchester United bardziej skłania się w stronę sprowadzenia Sergio Reguilona. Hiszpan w poprzednim sezonie był wypożyczony do Atletico Madryt, gdzie rozegrał zaledwie 12 spotkań, a w obecnej kampanii nie pojawił się jeszcze na murawie ani razu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze