manutd.com

Lisandro Martinez i Alejandro Garnacho powołani do reprezentacji Argentyny

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Wielkimi krokami zbliża się wrześniowa przerwa reprezentacyjna. Manchester United nie będzie rozgrywał oficjalnych meczów przez prawie dwa tygodnie, lecz nie oznacza to, że piłkarze będą mieli wolne, ponieważ znaczna część z nich uda się na mecze swoich zespołów narodowych, wśród nich będą Lisandro Martinez i Alejandro Garnacho, którzy udadzą się na zgrupowanie kadry Argentyny.

Lionel Scaloni ogłosił w czwartek listę powołanych na wrześniowe mecze reprezentacji Argentyny. Wśród tych, którzy będą reprezentować swój kraj, znalazło się aż dziewięciu zawodników z Premier League: Marcos Senesi (Bournemouth), Emiliano Martinez (Aston Villa), Facundo Buonanotte (Brighton), Alexis Mac Allister (Liverpool), Julian Alvares (Manchester City), Alejandro Garnacho (Manchester United), Lisandro Martinez (Manchester United) oraz Cristian Romero (Tottenham).

Garnacho, choć urodził się w Hiszpanii, grał w młodzieżówkach tego kraju i ma podwójne obywatelstwo, to wybrał reprezentowanie barw Argentyny i od tego czasu rozegrał dwa mecze towarzyskie z Australią i Indonezją. Z kolei Lisandro Martinez od momentu przejścia do Manchesteru United zaczął regularnie grać w drużynie narodowej. W tym rozegrał pięć meczów na mundialu, po którym cieszył się z kolegami z Mistrzostwa Świata.

Szansa na zobaczenie piłkarzy Manchesteru United w meczu eliminacyjnym już 8 września, kiedy Argentyna zmierzy się w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata z Ekwadorem. Cztery dni później Leo Messiego i spółkę czeka jeszcze starcie z Boliwią.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze