manutd.com

„The Times”: Rasmus Hojlund z dużymi szansami na debiut w meczu z Arsenalem

Krzysztof Mamaj
Zmień rozmiar tekstu:

Rasmus Hojlund, nowy napastnik Manchesteru United, ma duże szanse na debiut już w najbliższym meczu z Arsenalem – czytamy w brytyjskim „The Times”. Do szlagierowej potyczki „Czerwonych Diabłów” z „Kanonierami” dojdzie w niedzielę na Emirates Stadium.

Rasmus Hojlund, kupiony tego lata z Atalanty za ponad 70 milionów euro, nie miał jeszcze okazji zadebiutować w Premier League. Z początkowych trzech kolejek nowego sezonu wykluczyła go kontuzja pleców. Według najnowszych informacji, 20-latek trenuje z drużyną od tygodnia i wszystko wskazuje na to, że w meczu z Arsenalem w końcu doczeka się pierwszego występu w nowych barwach.

Rewelacje te potwierdza selekcjoner reprezentacji Danii Kasper Hjulmand, który w minionym tygodniu spotkał się z Hojlundem w Manchesterze. Stwierdził on, że napastnik trenuje z pełnymi obciążeniami i prawdopodobnie znajdzie się w składzie na hitowe starcie z Arsenalem. Hjulmand zaznaczył również, że ma zamiar powołać Hojlunda do reprezentacji Danii już na wrześniowe mecze w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy – przeciwko Finlandią i San Marino.

Debiutu Rasmusa Hojlunda w drużynie „Czerwonych Diabłów” z pewnością nie mogą doczekać się fani Manchesteru United, którzy od dawna czekali na transfer napastnika i pokładają w utalentowanym 20-latku ogromne nadzieje.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze