tottenhamhotspur.com

David Ornstein: Reguilon zdał testy medyczne. Man Utd negocjuje przenosiny Amrabata

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Sergio Reguilon miał zdać testy medyczne i zostanie nowym zawodnikiem Manchesteru United, informuje dziennikarz The Athletic David Ornstein. Równocześnie klub z Old Trafford prowadzi negocjacje transferowe z Fiorentiną w sprawie Sofyana Amrabata.

31 sierpnia doszło do przełomu w sprawie poszukiwań przez Manchester United nowego lewego defensora, który zastąpi kontuzjowanych Malacię i Shawa. Dotychczas wiele mówiło się o podchodach pod Marca Cucurellę z Chelsea, lecz ostatecznie ekipa Erika ten Haga zdecydowała się sięgnąć po defensora innego londyńskiego zespołu.

Tym graczem ma być lewy defensor Sergio Regulion, który w przeszłości był blisko transferu do Manchesteru United. Dotychczasowa przygoda Hiszpana w Anglii nie należy do tych udanych, a w międzyczasie zaliczył wypożyczenie do Atletico Madryt.

Defensor wyceniany jest na 10 mln euro przez transfermarkt.com. Obóz zawodnika miał dojść do porozumienia z Manchesterem United w sprawie warunków kontraktu. Tottenham również szybko znalazł wspólny język z ligowymi rywalami i wypożyczy swojego podopiecznego.

Ma to być “darmowe” wypożyczenie bez opcji wykupu, lecz “Czerwone Diabły” pokryją całą pensję Hiszpana. Umowa zakłada roczne wypożyczenie z klauzulą przedwczesnego zakończenia w styczniu. Zawodnik miał już zdać testy medyczne przed ogłoszeniem przenosin.

Tymczasem Manchester United nadal rozmawia z Fiorentiną w sprawie Sofyana Amrabata. “Czerwone Diabły” nie poddają się i chcą pozyskać pomocnika, który zdecydował się odejść z obecnego zespołu na rok przed końcem umowy. W grze pozostawać mają jeszcze dwa inne kluby.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze