manutd.com

Erik ten Hag: Rasmus Hojlund jest gotowy i zagra z Arsenalem

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Szkoleniowiec Manchesteru United Erik ten Hag przed nadchodzącym meczem z Arsenalem opowiedział o obecnej sytuacji kadrowej w swoim zespole. W starciu z “Kanonierami” mamy zobaczyć Rasmusa Hojlunda, który w końcu zaliczy debiutanckie starcie.

W niedzielne spotkanie z Arsenalem zaangażowane będą nowe twarze ekipy Erika ten Haga, co na przedmeczowej konferencji prasowej potwierdził sam szkoleniowiec. Oprócz tego praktycznie pewny ma być występ Rasmusa Hojlunda, który czekał prawie miesiąc na swój pierwszy mecz w nowych barwach.

Erik ten Hag: – Tak, [Rasmus Hojlund] miał dobry tydzień pełen treningów. Jutro mamy ostatnią pełną sesję treningową, lecz jak na razie radzi sobie dobrze. Jego organizm dobrze reaguje, więc tak, będzie on dostępny na niedzielne spotkanie. Uważam, że jest gotowy, aby zagrać od początku.

– Altay [Bayindir] także znajdzie się w kadrze. Jesteśmy zadowoleni, że mamy szeroką grupę bramkarzy. Wraz z przyjściem Altaya, moim zdaniem mamy bardzo dobrą i doświadczoną grupę bramkarzy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze