goal.com

Fabrizio Romano: Sofyan Amrabat zostanie piłkarzem Manchesteru United

Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

Sofyan Amrabat, pomocnik Fiorentiny, w ostatni dzień letniego okna transferowego zostanie piłkarzem Manchesteru United – nie ma wątpliwości dziennikarz Fabrizio Romano. Włoch podzielił się kolejnymi zdobytymi informacjami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W piątek rano pojawiła się informacja, że do Włoch osobiście udał się Matt Hargreaves, dyrektor ds. negocjacji klubu z Old Trafford. Efektem rozmów miało być osiągnięcie porozumienia ws. przenosin reprezentanta Maroka, co potwierdza sam Fabrizio Romano. Najprawdopodobniej będzie to wypożyczenie z możliwością transferu definitywnego.

Nie jest na ten moment jasne, na jakiej kwocie odstępnego zakończyły się negocjacje. Wcześniej zagraniczne media informowały, że Fiorentina oczekuje oferty rzędu 10 milionów euro za roczne wypożyczenie, jednak „Czerwone Diabły” chciały tę kwotę obniżyć – głównie ze względu na fakt, że Marokańczyk wszedł już w ostatni rok obowiązywania jego obecnego kontraktu.

Mający 27 lat Amrabat zostanie więc piątym letnim wzmocnieniem pierwszej drużyny Manchesteru United w letnim oknie transferowym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze