acffiorentina.com

Media: Dyrektor Man Utd osobiście negocjuje przenosiny Sofyana Amrabata

, , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Trwa deadline day i najprawdopodobniej Manchester United przed północą sfinalizuje transfer Sofyana Amrabata. Do Włoch na negocjacje udać się miał sam dyrektor ds. negocjacji Matt Hargreaves, poinformowało The Athletic.

Manchester United nie poddaje się i nadal negocjuje wypożyczenie Sofyana Amrabata, donosi brytyjski portal The Athletic. Na chwilę obecną nie ma porozumienia w sprawie przenosin Marokańczyka. Dyrektor ds. negocjacji klubu z Old Trafford (Matt Hargreaves) miał udać się do Włoch, aby osobiście poprowadzić kolejną turę rozmów.

Zdaniem „Manchester Evening News” strony nie potrafią na razie dojść do porozumienia w kwestiach finansowych. Włoski klub oczekuje za swojego pomocnika opłaty na poziomie 8,5 mln funtów. Istnieje przekonanie, że ostatecznie angielski zespół zgodzi się lub wytarguje minimalnie niższą kwotę.

Przypomnijmy, że cel transferowy „Czerwonych Diabłów” trenuje indywidualnie od początku sagi transferowej (potwierdził to sam prezydent Fiorentiny). Jego kontrakt z obecnym zespołem wygasa po trwającym sezonie, lecz pomocnik chce dołączyć do Manchesteru United już w tym okienku.

Tymczasem Fabrizio Romano ujawnił, że Fiorentina jest o krok od pozyskania następcy Amrabata. Klub z Serie A miał dojść do porozumienia z Sassuolo w sprawie Maxime Lopeza.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze