manutd.com

Oficjalnie: Altay Bayindir nowym bramkarzem Manchesteru United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United poinformował, że do pierwszego zespołu dołączył bramkarz Fenerbahce Altay Bayindir. Turek zdał testy medyczne i złożył podpis na umowie. Zawodnik dołączył do “Czerwonych Diabłów” w ramach transferu definitywnego. Podpisał on umowę do czerwca 2027 roku z opcją przedłużenia o sezon.

Były już bramkarz Fenerbahce jest pierwszym Turkiem, który otrzymał szansę reprezentowania Manchesteru United. 25-latek w trakcie swojej kariery rozegrał 166 spotkań, w których aż 53 razy notował czyste konto. W poprzednich sezonach zawsze był ważnym ogniwem drużyn, w których grał.

Altay Bayindir: – Gra dla Manchesteru United oraz bycie pierwszym tureckim zawodnikiem w tym klubie są ogromnym wyróżnieniem dla mnie. Moją pasją jest osiąganie sukcesów. Dam z siebie wszystko, aby pomóc nowym kolegom spełnić ich ambicje.

– Nie mogę się już doczekać, aby rozpocząć pracę z tak doświadczoną sekcją bramkarską. Będziemy się wzajemnie wspierać oraz motywować, aby każdego dnia prezentować maksimum swoich umiejętności. Kiedy przyjdzie szansa, to będziemy gotowi.

manutd.com

Dyrektor sportowy John Murtough: – Altay jest świetnym dodatkiem do naszego składu i wprowadza nową jakość do bardzo silnego zespołu doświadczonych bramkarzy. Regularnie dobrze prezentował się w silnej europejskiej lidze. Ma on odpowiednie cechy, które wspomogą nasze próby w osiągnięciu celów na ten sezon i w kolejnych latach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze