goal.com

Oficjalnie: Sofyan Amrabat graczem „Czerwonych Diabłów”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United poinformował o sfinalizowaniu wypożyczenia Sofyana Amrabata z Fiorentiny. Reprezentant Maroka będzie reprezentować barwy „Czerwonych Diabłów” do końca trwającego sezonu, czyli czerwca 2024 roku. 

Sofyan Amrabat: – Bycie zawodnikiem Manchesteru United jest ogromnym przywilejem. Musiałem być cierpliwy, lecz doczekałem się tej chwili. Jestem osobą, która zawsze słucha głosu serca i teraz reprezentuję barwy klubu z moich marzeń.

– Jestem graczem pełnym pasji i chcę wnieść energię do szatni. Dam z siebie wszystko w każdej akcji. Wiem, czego Erik ten Hag chce i czego oczekuje od swoich zawodników.

– Jego umiejętności szkoleniowe oraz prowadzenia zawodników rozwiną mnie, a podobnie było na poprzedni etapie mojej kariery. Wiem, że on chce pomóc mi osiągnąć maksimum moich zdolności. Chcę pomóc zespołowi osiągnąć sukces w tym sezonie.

John Murtough: – Obserwowaliśmy Sofyana od dłuższej chwili. Cieszymy się, że możemy ściągnąć go do Manchesteru United. Jego oddanie, energia oraz podejście idealnie pasują do drużyny budowanej przez nas. Znamy mentalność, dynamikę oraz zdolności techniczne Sofyana. Pomogą one drużynie w realizacji celów w trwających rozgrywkach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze