Była partnerka ponownie uderza w Antony’ego.”Groził, że zabije mnie, a potem samego siebie”

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Nie mają końca afery związane z piłkarzami Manchesteru United. Wydaje się, że wywiad Cristiano Ronaldo u Piersa Morgana miał miejsce już lata temu. Mason Greenwood niedawno opuścił klub i został wypożyczony do Granady. Wybuchł konflikt pomiędzy Jadonem Sancho a Erikiem ten Hagiem. Teraz powraca jeszcze sprawa Antony’ego.

Jak podaje brazylijski UOL Esporte, Antony jest przesłuchiwany przez sąd w Sao Paulo w związku z oskarżeniami o przemoc domową, wytoczonymi przez Gabrielę Cavallin, jego byłą partnerkę. Portal podobno otrzymał dostęp do zdjęć, nagrań, konwersacji oraz zeznań świadków, które ujawniają groźby, zastraszenia oraz fizyczne ataki ze strony Antony’ego.

Jedno z nagrań ma ukazywać rozcięcie sięgające aż do kości palca Gabrieli Cavallin. Była partnerka brazylijskiego gracza udzieliła również wypowiedzi. Opowiada m. in. o tym, że Antony chciał uderzyć ją w twarz szklanką.

– Antony zamknął drzwi od domu i nie chciał mnie wypuścić. Mój palec był rozcięty, bardzo mnie bolał. Zaczął niszczyć moje rzeczy, zabrał mój paszport. Jego matka oraz ojczym nawet uwięzili go wewnątrz boiska piłkarskiego. Miał takie w swoim salonie, było otoczone płotem. Był wściekły, chciał się wydostać za wszelką cenę. Rzucał we mnie piłkami, telefonem komórkowym. Powiedział, że mnie zabije, a potem zabije samego siebie.

Kobieta twierdzi, że pierwszy raz została zaatakowana przez Antony’ego w czerwcu 2022 roku, kiedy dopadł go „kryzys zazdrości”, po tym jak ukazały się jej zdjęcia z nocnego klubu.

– Powiedział, że jeśli nie zostanę z nim, to nie będę z nikim. Byłam w ciąży z jego dzieckiem. Albo z nim zostanę albo on, ja i nasz syn umrzemy. Powiedziałam mu, że jestem w ciąży i że mnie przeraża, sprawia, że moje serce szaleje ze strachu. Cała się trzęsłam.

Gabriella Cavallin przyznała również, że Manchester United oraz policja w Manchesterze są w trakcie rozmów z jej prawnikiem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze