twitter/ManUtd

Poznaliśmy numer Sofyana Amrabata w Manchesterze United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ogłosił ostatni brakujący numer na liście członków pierwszego zespołu. Po finalizacji niezbędnej dokumentacji zaprezentowano numer wypożyczonego z Fiorentiny Sofyana Amrabata. Marokańczyk zagra z numerem “4”.

Pomocnik dołączył do “Czerwonych Diabłów” ostatniego dnia okna transferowego. Został on ogłoszony kilka godzin przed terminem kończącym okres umożliwiający dokonywanie transferów w Anglii. Pomimo finalizacji na czas nie znalazł się on w kadrze na przegrane starcie z Arsenalem, a jego numer pozostawał w tajemnicy.

Klub z Old Trafford postanowił odsłonić wszystkie karty w sprawie pomocnika reprezentacji Maroka. Ogłoszono, że w tym sezonie wypożyczony z włoskiej Fiorentiny Amrabat będzie grać z numerem “4”, który wcześniej należał do Phila Jonesa.

manutd.com

Numer Amrabata ma bogatą historię na kartach Manchesteru United, a grali z nim zarówno defensorzy, jak i pomocnicy. Oprócz Jonesa w przeszłości “4” na plecach nosili m.in. Owen Hargreaves, Gabriel Heinze oraz Juan Sebastian Veron.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze