twitter/ManUtd

Agent Amrabata: odrzuciłeś oferty wielu klubów, by trafić do Teatru Marzeń

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Agent Sofyana Amrabata za pomocą Instagrama podsumował walkę Marokańczyka o transfer do ekipy „Czerwonych Diabłów”. Dla byłego gracza Fiorentiny przenosiny na Old Trafford mają być spełnieniem marzeń.

Amrabat trafił do Manchesteru United w ostatnim dniu letniego okna transferowego. „Czerwone Diabły” wypożyczyły Marokańczyka za 8 milionów euro na rok gry z możliwością wykupu go za 25 milionów euro plus pięć milionów euro bonusów.

– Miałeś marzenie, by zagrać w światłach Teatru Marzeń.

– Zaufałeś mi, abym przeistoczył to marzenie w rzeczywistość. Jesteśmy na tej drodze razem od 15 lat. Widziałem, jak dorastałeś jako młody chłopak. Byłeś talentem czystej wody i miałeś pasję do futbolu, dzięki której stałeś się mężczyzną, którym jesteś dzisiaj, piłkarzem klasy światowej.

– Po twoich występach na Mistrzostwach Świata, na największej scenie, cały świat wymawiał twoje nazwisko. Wszyscy zobaczyli to, co wiedziałem od zawsze – twój talent był niepodważalny.

– Moja wiara w twoje umiejętności nigdy się nie zmieniła i choć ostatnie trzy miesiące były trudne, z wieloma przeciwnościami losu, odrzuciłeś każdy klub, który dzwonił, bo do końca wierzyłeś, że twoje marzenie stanie się prawdą. Interesował cię tylko jeden klub.

– Dokonaliśmy tego, bracie! Obietnica dotrzymana, marzenie zrealizowane. Teatr Marzeń czeka – napisała agent i przyjaciel Sofyana Amrabata.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze