twitter/ManUtd

Kolejna kobieta oskarża Antony’ego

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Antony będzie się musiał zmierzyć z kolejnymi oskarżeniami o napaść. Tym razem pojawiły się one w brazylijskiej telewizji. Prowadzone jest już policyjne dochodzenie w sprawie oskarżeń o atak na byłą partnerkę piłkarza Manchesteru United.

Policja z Sao Paulo bada tę sprawę, a Antony zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. Teraz Ingrid Lana, 33-letnia pracownica banku, przyznała w krótkim wywiadzie dla telewizji Record TV, że uderzyła się w głowę, kiedy „została popchnięta w kierunku ściany” przez Antony’ego w jego domu w Manchesterze w październiku 2022 roku. Pełen wywiad ma się ukazać w weekend.

Manchester United oświadczył, że „poważnie” podchodzi do wspomnianych zarzutów Gabrieli Cavallin, a reprezentacja Brazylii odsunęła już Antony’ego od składu. „Czerwone Diabły” nie poinformowały jeszcze czy ich zawodnik będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na Brighton.

Skrzydłowy jest również oskarżany o to, że uderzył głową Gabrielę Cavallin w Manchesterze 15 stycznia, zostawiając ją z rozciętą głową, co wymagało interwencji lekarza. Ponadto przyznała ona, że została uderzona w klatkę piersiową, co uszkodziło silikonowy implant w piersi i doprowadziło do operacji chirurgicznej.

– Ze spokojem stwierdzam, że oskarżenia wobec mnie są fałszywe i że dowody już przedstawione, a także inne, które pojawią się w przyszłości, pokażą, że jestem niewinny – przekonywał Antony w oświadczeniu na social mediach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze