manutd.com

The Athletic: Mason Mount wróci do gry po przerwie reprezentacyjnej

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Mason Mount może wrócić do gry w nadchodzących dniach, podaje portal The Athletic. Letni nabytek Manchesteru United po kontuzji ma pojawić się ponownie w kadrze meczowej najprawdopodobniej na starcie z Bayernem Monachium.

Reprezentant Anglii trafił na Old Trafford w letnim oknie transferowym i jak na razie nie ma dobrego startu w nowych barwach. Na chwilę obecną leczy on kontuzję, a po raz ostatni w kadrze meczowej zjawił się w przegranym pojedynku z Tottenhamem.

Powrót Mounta w nadchodzących dniach jest bardzo ważny ze względu na istniejące problemy kadrowe w szatni Erika ten Haga. Z tyłu głowy trzeba mieć jeszcze start rozgrywek Ligi Mistrzów, a w inauguracyjnym pojedynku podopieczni Holendra zagrają z Bayernem.

Według The Athletic, po ostatnich skanach Masona Mounta, które dały wynik pozytywny, Erik ten Hag zdecydował się ostrożnie wprowadzać go do składu. Klub zakłada, że pomocnik wróci do kadry meczowej na wspomniane wyżej spotkanie Ligi Mistrzów z niemieckim klubem (20 września).

Jednakże istnieje jeszcze szansa, że Mount będzie zaangażowany w spotkanie z Brighton, które odbędzie się kilka dni przed meczem z Bayernem. Pojedynek ligowy z „Mewami” wznowi rozgrywki klubowe dla Manchesteru United, a zaplanowany jest na 16 września.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze