Antony ujawnił rozmowy z Ingrid Laną. Brazylijczyk jest jednak niewinny?

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Antony nie zamierza przyznać się do zarzucanych mu czynów i walczy o swoje dobre imię. Tym razem Brazylijczyk ujawnił rozmowy z jedną z kochanek Ingrid Laną, która również oskarżyła go o pobicie.

33-letnia pracownica banku oskarżyła skrzydłowego Manchesteru United o użycie wobec niej przemocy fizycznej i zmuszanie do stosunku seksualnego. Z wiadomości wynika jednak, że Ingrid Lana była zakochana w Antonym i to ona naciskała na kolejne spotkania z piłkarzem.

Antony: – Cokolwiek powiesz, on przyjdzie.

Ingrid: – Jeśli chcesz, to będę czekała na ciebie w łóżku naga.

Antony: – Brzmi dobrze, kochanie. Dopiero wylądowałem. Spałaś? Jesteś tam? Nie znikaj, moja piękna. 

Ingrid: – Wrócisz, mój kochany? Zamierzam się tutaj przejść. Daj mi znać, czy wrócisz. Buziaki. Niech Bóg będzie z tobą. Kieruję się na lotnisko. Chciałam cię spotkać. Wiedz to, niezależnie od tego, kto do tego doprowadził. Nie byliśmy w stanie naprostować tej sytuacji. Jesteś światłem, Bóg jest z tobą. Może na to nie wygląda, ale czeka cię wiele błogosławieństw, nie tylko materialnych, ale też spirytualnych. Nie bierzemy nic z tego świata! To, co zostawimy za sobą, to nasze dziedzictwo i wspomnienia. Całuję cię, do zobaczenia innego dnia! 

Ingrid (po wiadomości głosowej od Antony’ego): – Nie wściekaj się. Robię się podekscytowana, gdy cię widzę. Nigdy bym cię nie skrzywdziła, nie ufasz mi?

Antony (po wiadomości głosowej Ingrid): – To kwestia zaufania. Uważam, że to złe, że screenujesz nasze rozmowy. To nie jest fajne, więc proszę cię, usuń to. Ufam ci, ale nie sądzę, że twoje zachowanie było w porządku.

Ingrid: – Ok, Antony. Dziękuję za zaufanie. Pokonałam kawał drogi, żeby cię zobaczyć, a ty mi nie ufasz? Nie zamierzasz odpowiedzieć? Antony, usunęłam to. Zamierzasz się na mnie wściekać?  Muszę to tylko usunąć z chmury, ale nie wiem jak. Rozmawiaj ze mną, nie mogę mieć twoich zdjęć, na które patrzę i robię się podekscytowana?

The United Stand – najprawdopodobniej w porozumieniu z Antonym – udostępniło natomiast rozmowy Ingrid Lany z człowiekiem z otoczenia Brazylijczyka. W skrócie Reginaldo i Ingrid odbyli długą rozmowę na temat sytuacji wokół Antony’ego. Ingrid wyraziła zaniepokojenie, że media próbują zaszkodzić reputacji brazylijskiego skrzydłowego, rozpowszechniając fałszywe informacje.

Wspomniała, że oferowano jej pieniądze za udzielanie wywiadów i składanie fałszywych oświadczeń na temat Antony’ego. Reginaldo zapewnił ją, że porozmawia z Antonym i przekaże informacje zwrotne. Ingrid podkreśliła, że chciała powiedzieć prawdę i nie zaszkodzić karierze Antony’ego, ponieważ wierzyła, że ma dobre serce. Rozmowa zakończyła się ustaleniem, że pozostaną w kontakcie. Całość do przeczytania poniżej.

https://x.com/UnitedStandMUFC/status/1701256508586041489?s=20

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze