Premier League

Podsumowanie 4. kolejki Fantasy Premier League. Niepowstrzymany Haaland

, Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

W zeszłym tygodniu zakończyła się czwarta kolejka Premier League. Wracamy zatem do was po przerwie reprezentacyjnej z podsumowaniem tej serii gier pod kątem Fantasy Premier League. Sprawdzimy, kto w naszej lidze osiągnął najwyższe wyniki punktowe.

Dołącz do ligi ManUtd.pl w Fantasy Premier League:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/66k937

Najwyższy wynik uzyskała drużyna Karczewiaki prowadzona przez Mariusza Jesiotra, któremu udało się zdobyć aż 111 punktów! Na ten wynik złożyła się głównie decyzja o użyciu „Potrójnego Kapitana” na Erlingu Haalandzie. Norweg zaliczył w spotkaniu z Fulham hat-tricka, co normalnie dało mu 20 punktów. Przy potrojeniu jego wyniku wzrósł on aż do 60 punktów za jednego zawodnika. W drużynie Karczewiaków znalazł się także Julian Alvarez z 14 punktami (gol, dwie asysty oraz dwa bonusy). Swoje pięć groszy dołożył także Mohamed Salah (8pkt), Martin Ødegaard (7 punktów) czy nieoczywisty wybór Cristiana Romero, który strzelił bramkę (7pkt).

Drugi najlepszy wynik należał w tym tygodniu do drużyny Pitermijaczow (menedżer Piotr Kwarciak), która zdobyła 108 punktów. Piotr również użył „Potrójnego Kapitana” na Erlingu Haalandzie. Do tego posiada on również Odsonne’a Edouarda, który popisał się 13 punktami za dwie bramki. Piotr ma w swoim składzie również Trenta Alexandra-Arnolda (12 pkt) i Marcusa Rashforda (7pkt).

Na trzecim miejscu plasuje się drużyna FC Leniwi z wynikiem 106 punktów, którą dowodzi Sebastian Lech. Użył on „bench boosta”, co oznaczało, że naliczały mu się także punkty z ławki. Okazało się to świetną decyzją, bo zawodnicy posadzeni na ławce (Turner, Kabore, Baldock, Archer) zdobyli łącznie 19 punktów. Piotr może się także pochwalić dwoma hat-trickami: Oprócz Erlinga Haalanda na kapitanie, miał on również Son Heung-mina, który dzięki trzem golom zdobył 20 punktów. Pomogli też Bryan Mbeumo (8 pkt) czy Marcus Rashford (7pkt).

Składy poszczególnych drużyn można znaleźć poniżej:
Karczewiaki (111 pkt)
Pitermijaczow (109 pkt)
FC Leniwi (106 pkt)

Którzy zawodnicy punktowali najlepiej w 4. kolejce?

Czwarta seria gier obfitowała w hat-tricki, którymi mogą się pochwalić Erling Haaland, Son Heung-min oraz Evan Ferguson. Pierwsza dwójka zdobyła 20 punktów, natomiast Irlandczyk z Brighton uzyskał ich 17.

Napastnicy Manchesteru City w zeszłym tygodniu nie zawiedli, 14 punktów dał bowiem posiadaczom Julian Alvarez (gol i dwie asysty). Popisała się też defensywa Liverpoolu – osiem punktów uzyskał Alisson, 12 natomiast Trent Alexander-Arnold, który do czystego konta dołożył też asystę.

Niespodziankę dla posiadaczy zrobił także Billy Gilmour – Szkot zaliczył dwie asysty, co przy dwóch bonusach dało mu wynik 11 punktów. Jest to jego pierwszy zwrot ofensywny w tym sezonie.

Dołącz do ligi ManUtd.pl w Fantasy Premier League:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/66k937

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze