manutd.com

James Garner: po rozmowie z Erikiem ten Hagiem zdecydowałem się na odejście z Man Utd

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Obecny zawodnik Evertonu James Garner wypowiedział się w sprawie Erika ten Haga, z którym współpracował tuż przed swoim odejściem z Manchesteru United. Zawodnik zdradził, że to po rozmowie z Holendrem zdecydował się na zmianę barw.

22-latek jest wychowankiem “Czerwonych Diabłów” i przez wiele lat postrzegany był jako ogromny talent na pozycji defensywnego pomocnika. Po kilku udanych wypożyczeniach oraz przyjściu Erika ten Haga niespodziewanie zdecydował się on na zmianę barw klubowych.

Dołączył do Evertonu, w którym gra do dzisiaj, a łącznie w seniorskim zespole zaliczył tam 22 spotkania, w których zanotował jedną asystę. W ostatniej wypowiedzi zdecydował się nieco opowiedzieć o Ten Hagu oraz przedstawił odejście z Old Trafford ze swojej perspektywy.

– Ten Hag jest bardzo otwartym człowiekiem, lecz jest również surowy. Nie pozwala nikomu łamać ustalonych zasad. Mówi wprost, jak jest i karze ludzi, którzy złamali zasady. Moja rozmowa z nim [o przyszłości] była prosta dla niego – mówił James Garner.

– Po prostu zapytałem go, czy będę częścią zespołu lub, czy widzi jakąś inną rolę dla mnie. Poczułem, że rozmowa nie poszła tak, jak chciałem. Ostatecznie zdecydowałem się odejść.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze