Twitter/ManUtd

Finał sagi z Jadonem Sancho wkrótce? Oficjalnie Anglik odsunięty od pierwszego zespołu

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United wydał kolejne oświadczenie. Tym razem odniósł się do sytuacji Jadona Sancho, który w mediach podważył słowa Erika ten Haga. Klub poinformował, że do czasu decyzji o przyszłości zawodnika ten zostanie w treningu indywidualnym. 

Problemy Sancho rozpoczęły się po przegranym pojedynku z Arsenalem. Zawodnik podważył wtedy słowa trenera pierwszego zespołu, który wytłumaczył absencję zawodnika złymi wynikami na treningach. Pojawił się także zarzut w stronę Ten Haga, że ten nie stawia na Anglika z innych personalnych względów.

Od tamtego dnia media ciągle informowały nas o kolejnych szczegółach konfliktu. Ponownie mieli się osobiście spotkać, lecz nie znaleźli wtedy rozwiązania. Ze względu na presję otoczenia klubowego Richard Arnold miał nakazać dyrektorowi sportowemu Johnowi Murtoughowi mediacje i rozstrzygnięcie sporu – informowało “Daily Mail”.

Oświadczenie Manchesteru United

– Jadon Sancho będzie trenować indywidualnie i nie będzie członkiem głównej grupy do momentu rozstrzygnięcia problemów dyscyplinarnych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze