manutd.com

Mama Harry’ego Maguire’a: To nie jest akceptowalne. Poziom hejtu wykracza poza piłkę nożną

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Problemy Harry’ego Maguire’a w Manchesterze United wciąż trwają. Po pechowym golu samobójczym w meczu towarzyskim przeciwko Szkocji na Anglika znów wylała się hala hejtu i obelg. Tym razem do akcji musiała wkroczyć jego mama, Zoe Maguire. Wytoczyła ona oświadczenie, w którym nawołuje do zaprzestania negatywnych komentarzy wobec jej syna:

– Jako mama, widząc poziom negatywnych i obraźliwych komentarzy ze strony fanów, ekspertów i wszystkich mediów jest gorszący i nieakceptowalny wobec kogokolwiek, a tym bardziej kogoś, kto ciężko pracuje dla klubu i swojej reprezentacji.

– Jak zwykle byłam na trybunach [podczas meczu przeciwko Szkocji]. Wszystko zostało stworzone bez powodu, to nie jest akceptowalne. Rozumiem, że w piłce są wzloty i upadki, pozytywy i negatywy. Jednak to, co otrzymuje Harry wykracza daleko poza piłkę nożną.

– Dla mnie to przez co przechodzi obecnie nie jest dobre. Byłoby mi źle, gdybym widziała innych rodziców czy piłkarzy przechodzących kiedyś przez coś podobnego, szczególnie młodych chłopców i dziewczynki próbujące przebić się na wyższy poziom w piłce.

– Harry ma ogromne serce i na szczęście jest silny mentalnie i może sobie z tym poradzić. Nie każdy jednak taki jest i mogą przez to nie przejść. Nie życzę takiego rodzaju hejtu nikomu.

https://x.com/FabrizioRomano/status/1702258063611203715?s=20

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze