Getty Images

Mason Greenwood prawdziwą gwiazdą w Getafe. Anglik pobił pierwszy rekord klubu

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

W sobotnie popołudnie Mason Greenwood może zadebiutować w barwach Getafe w meczu przeciwko Osasunie. Przed meczem wychowanek klubu z Old Trafford pobił rekord hiszpańskiego klubu.

„Takiej gwiazdy tam nigdy nie było” – piszą o przenosinach Masona Greenwooda do Getafe hiszpańskiego media. Anglik przeszedł do „Azulones” na zasadzie wypożyczenia, próbując ratować swoją karierę po półtora rocznej przerwie spowodowanej zarzutami o znęcanie się nad swoją partnerką.

„Czerwone Diabły” zgodziły się płacić większość jego wynagrodzenia. Przybycie Greenwooda do Getafe wywołało sporo emocji, ale głównie tych pozytywnych wśród kibiców hiszpańskiego klubu. Greenwood pobił rekord sprzedaży koszulek, choć w nowym klubie jeszcze nie zdążył kopnąć piłki.

Według „Daily Mail” Getafe w tydzień sprzedało więcej koszulek z nazwiskiem Masona Greenwooda niż jakiegokolwiek innego piłkarza w całej historii klubu. Greenwood podobno również imponuje na treningach swoimi umiejętnościami.

Wychowanek klubu z Old Trafford przeprowadził się do Hiszpanii razem z dzieckiem i partnerką – tą samą, która ponoć była ofiarą piłkarza.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze