manutd.com

The Athletic: Jadon Sancho nie chciał przeprosić Erika ten Haga

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Jadon Sancho oficjalnie został odsunięty od treningów z pierwszą drużyną Manchesteru United. To konsekwencja jego niedyscyplinarnego zachowania po meczu z Arsenalem, gdy skrytykował decyzję Erika ten Haga.

The Athletic poinformowało, że Manchester United zdecydował się odsunąć Sancho od treningów, bo angielski skrzydłowy nie chciał przeprosić holenderskiego menedżera, Erika ten Haga.

23-latek będzie teraz trenował z dala od swoich kolegów z seniorskiego zespołu, korzystając z boisk przeznaczonych dla akademii. Klub w tym czasie postara się rozwiązać kwestię „dyscypliny składu”. Sancho po meczu z Arsenalem zakwestionował decyzje Ten Haga, który nie zabrał go na to spotkanie. Były gracz BVB w swoim oświadczeniu napisał, że jest niesprawiedliwie traktowany przez menedżera Manchesteru United i czuje się kozłem ofiarnym.

Podczas bezpośredniej konfrontacji ze swoim szkoleniowcem Sancho został poproszony o przeproszenie menedżera, ale odmówił, co skłoniło klub do podjęcia działań. Manchester United odmówił komentarza w tej kwestii.

Klub z Old Trafford był otwarty na sprzedaż Anglika do Arabii Saudyjskiej – tuż przed zamknięciem okna transferowego, ale piłkarz odmówił i zamiast tego poleciał do Nowego Jorku na urlop.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze