twitter/ManUtd

„The Telegraph”: Sofyan Amrabat znajdzie się w kadrze na mecz z Brighton

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United 16 września o 16:00 wznowi rozgrywki klubowe pojedynkiem Premier League z Brighton. Pomimo kiepskiej sytuacji kadrowej fani „Czerwonych Diabłów” mogą wyczekiwać jednego nazwiska. Sofyan Amrabat ma zostać zaangażowany w starcie z „Mewami” – donosi „The Telegraph”.

Na liście nieobecnych graczy Manchesteru United jest aktualnie ośmiu zawodników. Do tego spisu dołączyć można również Lisandro Martineza oraz Sofyana Amrabata, których gra w meczu z Brighton dotychczas stała pod wielkim znakiem zapytania.

Marokańczyk był ostatnim transferem letnim „Czerwonych Diabłów” i praktycznie od razu po jego ogłoszeniu pojawiły się plotki o drobnej kontuzji pleców. Zawodnik udał się na zgrupowanie kadry narodowej, lecz szybko z niego wrócił.

Na chwilę obecną Manchester United na cztery spotkania wygrał dwa razy, a te ważniejsze starcia wyjazdowe z Tottenhamem i Arsenalem przegrał. Problemy zespół Ten Haga w tych pojedynkach miał chyba na każdej możliwej pozycji, a szczególnie podkreślana była bardzo odważna konstrukcja środka pola.

Problemy te wkrótce mogą zostać załatane. Dziennik „The Telegraph” informuje, że Sofyan Amrabat na dniach może zadebiutować w nowym zespole. Podobno pomocnik znaleźć ma się w kadrze meczowej na sobotnie spotkanie z „Mewami”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze