manutd.com

Eriksen po porażce Brighton: brakuje nam detali i odrobiny szczęścia, aby uzyskiwać dobre wyniki

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

„Czerwone Diabły” zanotowały najgorszy start w lidze od sezonu 1990/91. Brighton to trzeci przeciwnik, który pokonał podopiecznych Erika ten Haga w tym sezonie. Klub z Old Trafford przegrał na własnym boisku 1:3.

Porażkę w pomeczowym wywiadzie skomentował Christian Eriksen.

– To ciężka porażka. Musimy patrzeć na siebie. Zmieniliśmy kilka rzeczy, ale jesteśmy rozczarowani.

– W pierwszej połowie mieliśmy wiele momentów i dobrą kontrolę nad meczem. Rywale często posiadali piłkę, ale nie mieli zbyt wiele sytuacji. Później trafili do siatki przy pierwszej okazji.

– Ich system pozwalał im na trzymanie piłki, a my musieliśmy za nią ganiać. Pomimo tego kreowaliśmy okazje, aby wrócić do gry.

– Tak naprawdę muszą się zmienić drobiazgi. W meczu z Arsenalem mieliśmy spalonego. W tym meczu też trafiliśmy do siatki, ale piłka znalazła się poza linią końcową boiska. Brakuje nam detali i trochę szczęścia, aby przechylić szalę na swoją korzyść. Nie dostajemy tego, na co zasłużyliśmy poprzez włożony wysiłek.

– W pierwszych meczach sezonu nie ma znaczenia, z kim się mierzysz. To bardzo ważne. Koncentrujemy się na sobie, na swoich spotkaniach i niezależnie od tego z kim rywalizujemy, chcemy zwyciężyć. Przegraliśmy jednak trzy starcia i musimy to zmienić.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze