manutd.com

Oficjalnie: Aaron Wan-Bissaka kontuzjowany

, Patryk Tabak
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United oficjalnie poinformował o kontuzji, jakiej w meczu z Brighton doznał Aaron Wan-Bissaka. Prawy obrońca nie będzie do dyspozycji Erika ten Haga przez kilka najbliższych tygodni.

Czarne chmury nie opuszczają Old Trafford. Manchester United zawodzi w rozgrywkach Premier League i po pięciu meczach ma na koncie już trzy porażki, a i w wygranych meczach z Wolves i Nottingham nie brakowało nerwowych momentów i dłuższych okresów słabej gry. Wyniki to jednak nie jedyny problem Erika ten Haga – stale wydłuża się bowiem lista nieobecnych. Po spotkaniu ostatniej kolejki do grona kontuzjowanych dołączył Aaron Wan-Bissaka.

Klub oficjalnie poinformował o tym we wczesne poniedziałkowe popołudnie, jednak nie udzielił wielu szczegółów. W komunikacie przypomniano, że Anglik pojawił się na boisku w 85. minucie po tym, jak w tygodniu poprzedzającym mecz z Brighton zmagał się z chorobą. Wstępna ocena pozwala szacować czas nieobecności Aarona Wan-Bissaki na kilka tygodni. Piłkarz zostanie poddany dalszym badaniom.

Według doniesień The Athletic, prawy obrońca Manchesteru United do gry wróci za około dwa miesiące.

Erik ten Hag nie może więc skorzystać z trzech z czterech podstawowych obrońców. Na liście kontuzjowanych wciąż znajdują się Luke ShawRaphael Varane. Ten drugi niedługo może dostać zielone światło na grę, podobnie jak AmrabatMainooMount.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze