manutd.com

Fabrizio Romano: Erik ten Hag kontynuuje swój projekt i ma pełne poparcie od klubu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Pomimo kiepskiego początku sezonu Erik ten Hag ma być pewny swojego stylu gry i będzie kontynuować projekt na Old Trafford – donosi Fabrizio Romano. Otoczenie Manchesteru United ma wspierać w pracy Holendra.

Początek sezonu 2023/24 nie jest udany dla „Czerwonych Diabłów”. Podopieczni Erika ten Haga przegrali w trzech z pięciu ligowych spotkań. W dwóch pozostałych starciach udało się zwyciężyć klubowi z Old Trafford, lecz styl i forma zostawiła wiele do życzenia.

Rozmowy o sensie wizji Holendra rozpoczęły się w sferze publicznej po przegranym 1:3 starciu z Brighton, które rozgrywane było w Teatrze Marzeń. W trakcie tego pojedynku fani wygwizdali decyzję Ten Haga o zdjęciu Rasmusa Hojlunda z boiska.

Włoski dziennikarz sportowy Fabrizio Romano informuje, że zdaniem źródeł Erik ten Hag jest w pełni zaangażowany w projekt odbudowy angielskiego giganta i jest pewny swojej wizji. Obie strony zgodnie twierdzą, że słaby początek sezonu jest wynikiem kilku nieszczęśliwych zdarzeń.

W samym klubie panować ma przekonanie, że problemem nie jest Ten Hag. Na chwilę obecną jako główne przeciwności wymienia się sprawy pozasportowe (m.in. sytuacje Antony’ego i Sancho), kontuzje (Wan-Bissaka, Mount, Amrabat, Shaw, Malacia, Varane, Amad, Mainoo, Heaton) oraz zamieszanie wokół sprzedaży klubu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze