fcbayern.com

Harry Kane przed meczem z Man Utd: przeżywają trudne chwile, lecz takie kluby lubią wracać w wielkim stylu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Napastnik pierwszego grupowego rywala Manchesteru United w Lidze Mistrzów przedstawił swoją wizję nadchodzącego starcia. Zdaniem Harry’ego Kane’a „Czerwone Diabły” mogą być niebezpieczne, lecz liczy na korzystny rezultat dla jego drużyny.

Manchester United zainauguruje tegoroczną edycję Ligi Mistrzów wyjazdem do Monachium. Pierwszy gwizdek na Allianz Arenie usłyszymy o 21:00 czasu polskiego. Na chwilę obecną większość ekspertów typuje niemiecki zespół jako faworyta w tym starciu.

Barwy „Bawarczyków” reprezentuje były już gracz Tottenhamu Harry Kane, który przez wiele lat łączony był z przenosinami na Old Trafford. Anglik miał udane wejście do nowego zespołu, gdyż w pięciu spotkaniach zdobył cztery bramki oraz asystę.

– Wiem, że Manchester United przeżywa trudne chwile. Jednakże takie zespoły potrafią być niebezpieczne, bo lubią wracać w wielkim stylu – mówił Harry Kane.

– Musimy być odpowiednio przygotowani na „Czerwone Diabły”. Oczywiście chcemy jak najprędzej pobudzić naszą publikę. Zamierzamy podejść do meczu z dużą intensywnością.

– Liga Mistrzów jest bardzo wyjątkowa. Jest to moje pierwsze spotkanie w tych rozgrywkach w koszulce Bayernu i na długo pozostanie w mojej pamięci. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze