twitter/ManUtd

„AS”: Sergio Reguilon coraz bliżej transferu definitywnego do Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Hiszpański dziennik „AS” donosi, że lewy obrońca Sergio Reguilon już miał zaimponować społeczności Manchesteru United. Na chwilę obecną klub ma rozważać próbę pozyskania Hiszpana na stałe w ramach transferu definitywnego.

Reguilon w przeszłości łączony był z przenosinami do Manchesteru United, lecz ostatecznie zdecydował się na wzmocnienie ekipy Tottenhamu. W ostatnich dniach letniego okna transferowego 2023 dołączył on do „Czerwonych Diabłów” w ramach wypożyczenia, gdyż wymagała tego sytuacja kadrowa w ekipie Ten Haga.

Kontuzje dopadły zarówno Tyrella Malacię, jak i Luke’a Shawa. Anglik wrócić ma do gry za kilka tygodni, lecz w sprawie reprezentanta Holandii nadal nie mamy żadnych nowych wieści. Sytuację nieco uratowało pozyskanie Reguilona w ramach wypożyczenia, a w umowie zawarto klauzulę umożliwiającą zakończenie transakcji w styczniu.

Hiszpan jak na razie rozegrał trzy oficjalne spotkania dla Manchesteru United, za które otrzymał mieszane oceny. Jednakże pomimo krótkiego stażu w nowym zespole, zawodnik już miał zaimponować pracownikom klubu.

Dziennik „AS” donosi, że wypożyczony z Tottenhamu defensor dobrze odnalazł się w nowym otoczeniu, które go zaakceptowało. Bardzo prawdopodobne, że jeśli zawodnik utrzyma aktualny poziom gry i zaangażowania, to zapewni sobie transfer definitywny na Old Trafford. Za opcją zatrzymania go ma być kilka ważnych osób w hierarchii klubu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze