manutd.com

Erik ten Hag: chcemy ponownie zdobyć Carabao Cup

marcel.zakaszewski Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United już dziś, czyli we wtorkowy wieczór 26 września o godzinie 21:00 rozpocznie obronę tytułu Carabao Cup meczem na Old Trafford przeciwko Crystal Palace. Erik ten Hag pragnie powtórzyć sukces z zeszłego sezonu po wygranej w finale na Wembley 2:0 przeciwko Newcastle.

– Minęło tylko kilka miesięcy odkąd podnieśliśmy w górę Puchar Ligi na Wembley i każdy z nas pamięta jakie to było świetne uczucie. W zeszłym sezonie były to dla nas ważne rozgrywki i nic się nie zmieniło w tym roku.

– Chcemy obronić trofeum. Podejmujemy dziś Roya Hodgsona i jego Crystal Palace, co jest okazją na zwrot w lepszym kierunku. Chcemy wygrać i przejść do czwartej rundy. Oczywiście ważne jest także, by budować na pozytywnym rezultacie i występie przeciwko Burnley w sobotni wieczór.

– Regularność to coś, czego teraz potrzebujemy. Nie tylko z meczu na mecz, ale również między spotkaniami. Nawet mimo porażek w tym sezonie mieliśmy momenty dobrej gry, w których pokazywaliśmy prawdziwą jakość, by na końcu i tak zawieźć samych siebie w kluczowych momentach. Teraz po pokazaniu charakteru na Turf Moor po dobrym rezultacie musimy podążać za kolejnym i wciąż budować.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze