manutd.com

Dan Gore: ten debiut znaczy dla mnie bardzo dużo

, Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Dan Gore, 19-letni pomocnik z Akademii Manchesteru United zadebiutował wczoraj przeciwko Crystal Palace w seniorskiej drużynie. Z pewnością był to niesamowity prezent na jego urodziny. W wywiadzie dla MUTV nie krył dumy ze swojego debiutu:

– Te urodziny wylądują na górze listy wszystkich innych urodzin. To był naprawdę wyjątkowy moment. Słowa nie potrafią opisać tego uczucia, zobaczenia kibiców. To wszystko jest dla mnie spełnieniem marzeń.

– To bardzo wiele dla mnie znaczy. Dorastałem jako kibic Manchesteru United razem z całą moją rodziną. Dla nich to także wiele znaczy, byli dziś tutaj, by mnie wspierać.

– Codzienne przebywanie wśród piłkarzy klasy światowej naprawdę pomogło mi poprawić moją grę. Dorastasz, oglądając tych zawodników, więc granie z nimi… Oglądałem ich w telewizji wygrywających Ligę Mistrzów, to naprawdę jest nierealistyczne.

Dan Gore po swoim debiucie liczy teraz na więcej okazji w seniorskiej drużynie w przyszłości:

– Taki jest cel. Ale wszystko dzieje się na treningu. Musisz ciężko pracować codziennie w treningu, a potem, miejmy nadzieję, okazje zaczną przychodzić.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze