twitter/Lorran__10

Fabrizio Romano: Man Utd obserwuje utalentowanego pomocnika Flamengo

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Skauci Manchesteru United mają obserwować utalentowanego pomocnika Flamengo – donosi Fabrizio Romano. Brazylijczyk Lorran Lucas bardzo szybko się rozwija, a klub już wycenił swoją wschodzącą gwiazdę.

17-latek w sezonie 2022/23 łącznie w zespołach U20 i seniorskim rozegrał 13 spotkań, podczas których zdobył sześć bramek. Wystawiany był on jako środkowy ofensywny pomocnik, lecz grywał również na prawym skrzydle. Jest on dopiero wschodzącą gwiazdą brazylijskiej piłki, lecz już jest obserwowany przez największe marki.

Zdaniem Fabrizio Romano jednym z klubów obserwujących Lorrana jest Manchester United, który wysłał swoich skautów, aby ci śledzili poczynania pomocnika. Flamengo miało również wycenić swojego podopiecznego. Klauzula odstępnego wynosić ma 43 mln funtów.

Dotychczas „Czerwone Diabły” nie były zainteresowane rynkiem Południowej Ameryki pod kątem młodych utalentowanych graczy. Pomimo wielu spekulacji medialnych klub często nie sięga po zawodników z tamtego regionu świata. Ostatnim zawodnikiem z tego kontynentu był Facundo Pellistri, który dołączył do „Czerwonych Diabłów” w październiku 2020 roku.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze