Premier League

Zapowiedź 7. kolejki w Fantasy Premier League

, marcel.zakaszewski Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Już w sobotę 30 września o godzinie 12:00 mija deadline na zmienianie składów w Fantasy Premier League przed siódma serią gier. Jak co tydzień, tradycyjnie przychodzimy do was z propozycją jedenastu zawodników na daną kolejkę.

Pamiętajcie, że poniżej proponujemy wam wybory na konkretną kolejkę, a nie długoterminowe. Nie polecamy oczywiście brać wszystkich jedenastu polecanych tu zawodników za dużą ilość minusowych punktów – doradzamy jedynie, kto może sprawdzić się w danej kolejce.

Dołącz do ligi ManUtd.pl w Fantasy Premier League:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/66k937

Alphonse Areola (West Ham) £4.2m: Francuz to drugi najlepiej punktujący bramkarz w całej grze, a w tym tygodniu podejmują Sheffield United u siebie – to duża szansa na punkty.

Issa Kabore (Luton) £4.0m: Kabore kosztuje jedynie 4.0, a Luton ma w tym tygodniu podwójną kolejkę – grają z Evertonem i Burnley.

Sven Botman (Newcastle) £4.7m: Holender strzelił w zeszłym tygodniu bramkę i zaliczył czyste konto – ma okazję to powtórzyć przeciwko Burnley na St. James’ Park.

James Tarkowski (Everton) £4.4m: Anglik zaliczył 14-punktową zdobycz dzięki swojej bramce i asyście. Teraz Everton podejmuje Luton na Goodison Park.

Jarrod Bowen (West Ham) £7.1m: West Ham podejmuje u siebie Sheffield, a Bowen jest w świetnej formie – ma już w tym sezonie cztery bramki.

James Ward-Prowse (West Ham) £6.3m: Anglik jest specjalistą od stałych fragmentów gry, które są ogromną słabością Sheffield United, które w zeszłym spotkaniu przegrało 0-8.

Anthony Gordon (Newcastle) £5.6m: Anglik ma w tym sezonie dwie bramki i trzy asysty. Jego miejsce w składzie wydaje się być pewne przy kontuzji Harveya Barnesa, a Burnley wydaje się być kolejną okazją na punkty.

Martin Ødegaard (Arsenal) £8.5m: Norweg ma już dwie bramki na koncie, a teraz Arsenal podejmuje Bournemouth na wyjeździe.

Erling Haaland (Man City) £14.1m: Nie trzeba wiele dodawać, Wolves na wyjeździe to łatwy mecz dla Haalanda i jego drużyny.

Julian Alvarez (Man City) £7.0m: Alvarez w tej cenie to dobra okazja – Argentyńczyk ma już na koncie dwie bramki i aż pięć asyst, a wynik ten może na spokojnie podbić w meczu z Wolves.

Carlton Morris (Luton) £5.6m: Napastnik Luton był zamieszany w każdą z trzech strzelonych przez Luton bramek w tym sezonie, a teraz Luton gra w tej kolejce dwa razy (Everton na wyjeździe i Burnley u siebie).

Dołącz do ligi ManUtd.pl w Fantasy Premier League:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/66k937

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze