Premier League

Media: Lisandro Martinez przejdzie kolejną operację

, Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Media zgodnie donoszą, że środkowy obrońca Manchesteru United przejdzie kolejną operację przed powrotem do zdrowia. Lisandro Martinez mierzy się ze złamaniem kości śródstopia i wróci do gry najwcześniej za kilka tygodni.

25-latek w swoim pierwszym sezonie na Old Trafford dobrze zaprezentował się przed nowymi fanami. Tym bardziej uraz śródstopia, którego nabawił się pod koniec sezonu, był bolesny nie tylko dla samego Martineza, lecz również dla wszystkich sympatyków “Czerwonych Diabłów”. Wydawać się mogło, że latem zawodnik pozbył się już niedogodności i jest zdrowy.

Od starcia przegranego z Arsenalem 1:3 mówiło się w mediach o dyskomforcie Argentyńczyka w stopie. Właśnie to następnie wyeliminowało go z gry w starciach z Burnley (Premier League) i Crystal Palace (Carabao Cup). Sztab szkoleniowy Manchesteru United zapewniał wtedy, że nieobecność defensora jest tylko środkiem zapobiegawczym.

Następnie przed kolejnym pojedynkiem z “Orłami” (tym razem ligowym przegranym 0:1 na Old Trafford) klub poinformował, że Martinez wypadnie z gry na kilka tygodni (2-3 miesiące). Aktualna nieobecność jest następstwem wspomnianego wyżej urazu.

Według dziennika “Daily Mail” były zawodnik Ajaxu ma przejść kolejną operację śródstopia. Operacja zaplanowana ma być na poniedziałek, a już we wtorek Martinez ma być po zabiegu. Informacje brytyjskiego dziennika potwierdził dobrze informowany Fabrizio Romano.

“Daily Mail” dodaje, że w spotkaniach z Bayernem Monachium oraz Brighton Argentyńczyk grał na lekach przeciwbólowych. Badania, które zostały przeprowadzone przez klub w czwartek, wykazały problem z gojeniem się śródstopia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze