manutd.com

Erik ten Hag potwierdził operację Martineza. “Cały zespół za nim tęskni”

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag potwierdził, że środkowy obrońca Lisandro Martinez przejdzie kolejną operację śródstopia. Zawodnikowi odnowiła się poważna kontuzja z poprzedniego sezonu i do gry wróci dopiero za kilka tygodni. 

W piątek klub poinformował, że 25-latek ze względu na kontuzję ominie z 2-3 miesiące. Przez weekend media zgodnie informowały, że z początkiem tygodnia zaplanowano operację, która powinna na stałe wyeliminować problem zdrowotny gracza.

Plotki okazały się prawdziwe, o czym w rozmowie z mediami poinformował sam Erik ten Hag. Szkoleniowiec nie ukrywał, że jest to ogromny cios dla jego zespołu, który i tak cierpi już na braki kadrowe.

– Tak, mogę potwierdzić, że Licha Martinez przejdzie operację – mówił w rozmowie z MUTV Erik ten Hag.

– Jest to bardzo przykra i rozczarowująca wiadomość. Ponownie musi przejść przez ten proces. Bardzo mu współczuję. Zespół już za nim tęskni. Jak wiecie, mamy więcej kontuzji i ostatnio ciągle musimy radzić sobie z problemami kadrowymi. Klub musi sobie radzić z czymś takim.

– [Martinez] Musi być silny. Na pewno wróci. Jestem tego pewny, ponieważ jest on bardzo charakterny. Przed nami długi sezon i na pewno wróci. W międzyczasie my musimy wykonać naszą pracę, aby być na odpowiednim miejscu. Kiedy on wróci, będzie angażowany w spotkania i na pewno doda nam jakości.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze