manutd.com

Sytuacja kadrowa przed spotkaniem z Brentford

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Tuż przed przerwą reprezentacyjną Manchester United zmierzy się z Brentford. Póki co lista kontuzjowanych wciąż pęka w szwach, lecz miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie będzie się tylko skracać. 

Obie drużyny zmagają się ze sporą liczbą kontuzji. Kibice Manchesteru United mogą się cieszyć, póki co jedynie z powrotu do drużyny Antony’ego, który był od niej odsunięty przez swoje problemy z prawem, ale pokazał się na boisku w meczu z Galatasaray. Coraz bliżej pełnej sprawności jest również Kobbie Mainoo, ale wciąż czekamy na nowe informacje na temat stanu zdrowia Sergio Reguilona.

Nie zobaczymy na boisku również innych bocznych obrońców – Luke’a Shawa, Tyrella Malaci i Aarona Wan-Bissaki. Operację stopy miał z kolei Lisandro Martinez, więc szybko nie pojawi się na murawie. Wciąż z menedżerem nie porozumiał się Jadon Sancho, który od spotkania z Nottingham Forest jest odsunięty od zespołu.

Thomas Frank nie będzie mógł skorzystać z Ivana Toneya, który zawieszony jest do stycznia. Zespół Brentford będzie musiał sobie poradzić również bez Rico Henry’ego i Kevina Schade’a. Nieobecni są także Josh Dasilva, Ben Mee, Mikkel Damsgaard i Shadon Baptiste.

Spotkanie Manchesteru United z Brentford zaplanowane jest na sobotę, a pierwszego gwizdka możemy się spodziewać o 16:00.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze