Morgan Gibbs-White: jako dziecko kochałem Manchester United

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Gwiazda Nottingham Forest, Morgan Gibbs-White, w wywiadzie dla mediów Premier League przyznała, że od dziecka kibicuje Manchesterowi United. Wymienił też dwóch swoich idoli.

Zawodnik Nottingham Forest jako dziecko zawsze podglądał grę Wayne’a Rooneya i Paula Scholesa.

– Jako dziecko kibicowałem Manchesterowi United. Moim ulubionym piłkarzem od zawsze był Wayne Rooney. Był naprawdę kluczowym graczem w tamtym składzie – emanował spokojem i opanowaniem.

– Zbierał piłki, wbiegał za plecy i strzelał gole. Kolejnym zawodnikiem, którego uwielbiałem oglądać jako dziecko był Paul Scholes.

– Potrafił odebrać futbolówkę i zagrać ją wszędzie. Też był spokojny i opanowany. To dzięki nim kocham piłkę nożną.

– Kiedy rok temu spotkałem Wayne’a Rooneya, byłem zbyt zdenerwowany, aby pójść i się z nim przywitać. Dorastałem, idealizując go jako piłkarza. Zamurowało mnie, kiedy go zobaczyłem na żywo. Jako dziecko kochałem Manchester United i zawsze obserwowałem Rooneya.

– Podobało mi się, jakim był zawodnikiem: ciężko pracującym, zdeterminowanym. Nie interesowało go, kto znajduje się przed nim, po prostu mijał kolejnych rywali.

– Strzelał gole i dogrywał. Nosił dziesiątkę, zawsze grałem na tej pozycji. Byłem podekscytowany, gdy zaoferowano mi koszulkę z tym numerem w Nottingham Forest.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze