twitter/ManUtd

ESPN: Manchester United nie będzie się spieszył z nową umową dla Anthony’ego Martiala

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Szefostwo Manchesteru United powoli rozważa podpisywanie nowych kontraktów. Według dziennikarzy ESPN pierwsi w kolejce będą Aaron Wan-Bissaka oraz Victor Lindelof, których umowy wygasają w przyszłym roku. 

Lindelof w obliczu licznych kontuzji w zespole stał się piłkarzem pierwszego składu. Szwed spisywał się również nieźle w zeszłym sezonie, kiedy trzeba było łatać luki po nieobecnym Martinezie. Z kolei Aaron Wan-Bissaka przed swoim urazem, który obecnie wyklucza go z gry, stał się dość nieoczekiwania najlepszym prawym obrońcą w zespole.

Kontrakty obu tych panów wygasają wraz z końcem czerwca przyszłego roku. Jednak według mediów klub ma opcję przedłużenia ich o rok. Ponadto według dziennikarzy ESPN szefostwo Manchesteru United chcą podpisać z nimi nowe umowy.

Nieco inaczej wygląda sprawa Anthony’ego Martiala, który w ostatnich sezonach mocno zawodzi, a obecnie jest zaledwie zmiennikiem dobrze dysponowanego Hojlunda. To samo źródło podaje, że klub nie będzie spieszył się z nową umową dla Francuza, odłoży tę decyzję w czasie, obserwując jego formę sportową.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze