twitter/ManUtd

Sofyan Amrabat: jeśli przyjdą wyniki, to wzrośnie nasza pewność siebie

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Sofyan Amrabat powoli wpasowuje się do drużyny Manchesteru United. Pomocnik ma już za sobą kilka spotkań w pierwszym składzie, lecz co ciekawe większość z nich rozegrał w linii defensywy.

Marokański pomocnik był gościem Premier League Productions, gdzie opowiedział o początku swojej przygody w Manchestrze United. 27-latek przekonywał w tym wywiadzie, że jeszcze przyjdą dla drużyny lepsze czasy i zacznie osiągać odpowiednie wyniki.

– Myślę, że mogę powiedzieć wiele rzeczy, ale nie chcę używać ich jako wymówki. Uważam, że w życiu, ale także w piłce nożnej, nigdy nie jest wszystko dobrze, nigdy nie jesteś cały czas na szczycie. Zawsze jest taki moment, że trzeba sobie poradzić z trudnościami i my właśnie taki mamy – powiedział Amrabat.

– Dopiero zaczynamy naszą drogę. Nadal mamy przed sobą bardzo długi sezon. Myślę, że rozegraliśmy dobre mecze i mieliśmy wiele pozytywnych i dobrych rzeczy w naszej grze. Być może przy odrobinie szczęścia wygralibyśmy mecze, których nie wygraliśmy. Nikt ci niczego nie da. Musisz na to popracować. Jednak trenujemy bardzo ciężko i wierzę, że będzie dobrze.

– Włożyliśmy w przygotowania dużo czasu i energii. Oczywiście nie jesteśmy jeszcze idealni, ale myślę, że nikt nie jest doskonały. Potrzebujemy czasu. Uważam, że jeśli przyjdą rezultaty, to nasza pewność siebie wzrośnie bardzo szybko.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze