manutd.com

Selekcjoner Brazylii o potencjalnym urazie Casemiro: poczuł ból w kostce i poprosił mnie o zmianę

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Selekcjoner reprezentacji Brazylii Fernando Diniz odpowiedział na pytania dziennikarzy w sprawie zmiany Casemiro w meczu z Wenezuelą. Zawodnik sam miał poprosić o zmianę ze względu na problem ze stawem skokowym.

Brazylia w piątek 13.10 zmierzyła się z Wenezuelą w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1 i poskutkowało drugim miejscem „Canarinhos” w grupie kwalifikacyjnej.

Kapitan reprezentacji i gracz Manchesteru United Casemiro został zmieniony w drugiej połowie spotkania. W 79. minucie doświadczony pomocnik opuszczał boisko z grymasem na twarzy. Bardzo szybko media zaczęły informować o potencjalnym urazie zawodnika.

Selekcjoner „Canarinhos” Fernando Diniz podczas ostatniej wypowiedzi medialnej skomentował decyzję o ściągnięciu podopiecznego. – Casemiro poprosił mnie o zmianę, ponieważ poczuł ból w stawie skokowym.

Potencjalna kontuzja Casemiro na pewno byłaby kolejnym ciosem dla Erika ten Haga, który od kilku tygodni mierzy się z plagą nieobecności w swoim zespole. Wśród innych niedostępnych są m.in. Luke Shaw, Tyrell Malacia oraz Lisandro Martinez.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze